S13 PASAPORT KILIF SİYAH TOGO

Ürün Kodu : T1064
300,00 TL
Kişiselleştir +20 TLKişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri
Togo %100 dana derisi kart gözlü pasaport kılıf

Özel işlentili dana derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi. 3 kart gözlü, bakır metal logo ve siyah kenar boyamalıdır. 

13.3/9.5 cm

 Kişiselleştirme için ek formu ayrıca doldurabilirsiniz. Passaportluk  için ÖN secmelisiniz  logolu yüzeye, logonun hemen altına  baskı yapılıyor . Max 3 karakter basıyoruz, tek font büyük karakter bakır renk basılabiliyor. Harf aralarında nokta isterseniz lütfen sipariş not kısmında belirtiniz. Yapılan baskı yaldız baskı olduğu için çok fazla terli ıslak elle ve sürtünmeye maruz kalmamalıdır, baskıda yıpranma olabilir.

 

İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
05.07.2022 - 07.07.2022
Kampanya

Uyarı

Tüm Serap Aktuğ Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Ürünlerimiz farklı derilerden çalışıldığı için her derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direkt nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Ürününüzü kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir. Deri yaşayan bir materyal olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda kullanmaya özen gösteriniz. Yanlış kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktuğ Leather Goods sorumlu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.