S20 D BAG BEYAZ EPİ

Ürün Kodu : T624
1.534,00 TL
Ürün Özellikleri
Beyaz epi %100 dana derisi çanta üst düzey işçilikle  üretilmiştir.

Lüks çanta sarı metal logolu, mıknatıslı açma kapamalı ve siyah kenar boyamalı, uzun omuz askılı ve el sapı ile çift kullanımlıdır.
 
İç kısmında kartlık detaylı olan modelin yüksekliği 13,5 cm, genişliği 18,5 cm, sap yüksekliği 5 cm, derinlik 5,5 cm
 

Çantalarda kişiselleştirme yapılmıyor.

Çantalar özel kutusu ve kese beziyle gönderilecektir.

Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir.

Ürünlerimiz  farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Özellikle nubuk deriler çok hassas oldukları temiz ve itinalı kullanım isterler, kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goods sorumlu değildir…

 
İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 08.02.2023
Not
:
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.