S23 AİRPODS PRO LACİVERT EPİ KILIF

Ürün Kodu : T905
280,00 TL
Kişiselleştir +20 TLKişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri

Birinci sınıf özel tabaklanmış dana derisinden elde üretilen Apple AirPods Pro ile uyumlu deri kılıf, günlük kullanımda üstün koruma sağlar.

Cihazınızı darbe, kir ve çizikten korur. Ayrıca, hakiki deri zaman içinde harika bir şekilde yaşlanıyor ve benzersiz, kişisel bir doku oluşturuyor. Askılı aparatı sayesinde kemerinize, boynunuza, anahtarlığınıza, çantanıza asmanıza yardımcı olur.Şarj giriş yeri bulunmaktadır, Mıknatıslı kapaklı kullanım imkanı sunar.

Siyah kenar boyamalı ve bakır logo baskılıdır.

6,5 cm/5,2 cm/2,3 cm

 

 

İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
05.07.2022 - 07.07.2022
Not
:
Kampanya

Uyarı

Tüm Serap Aktuğ Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Ürünlerimiz farklı derilerden çalışıldığı için her derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direkt nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Ürününüzü kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir. Deri yaşayan bir materyal olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda kullanmaya özen gösteriniz. Yanlış kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktuğ Leather Goods sorumlu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.