S28 MÜCEVHER KUTUSU KREM TOGO

Ürün Kodu : T1162
950,00 tl
Ürün Özellikleri

Togo%100 dana derisi mücevher kutusu


Özel işlentili dana derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi. Tüm takılarınızı, şık mücevherlerinizi bu muhteşem kutuda saklayabilirsiniz, üstelik seyehatte de yanınızdan ayırmayacağınız mücevherlerinizi taşıyabilirsiniz.
Yüzük, küpe, kolye, bileklik gibi takılarınızı koyabileceğiniz özel gözleri ile saklama kolaylığı sunmaktadır.
11/11/6 cm

Kişiselleştime mücevher kutusunda yapılmıyor.

Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. 

Ürünlerimiz  farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Özellikle nubuk deriler çok hassas oldukları temiz ve itinalı kullanım isterler, kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goods sorumlu değildir…


İade & Teslimat
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.