S6 EGZOTİK IPHONE 11 PRO MAX KILIF SİYAH TİMSAH

Ürün Kodu : T904
590,00 TL
Kişiselleştir +20 TLKişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri
*Resimdeki model örnektir, gönderilecek üründe deri deseninde büyüklük küçüklük farklılıkları olacaktır.Her bir kılıftaki desen birbirnden farklıdır.
 
Özel egzotik koleksiyon %100 timsah derisi Iphone  11 pro Max boy flex deri kılıf , telefonunuzun kenarını komple sarmaktadır, modern, şık ve fonksiyonel olarak diğer timsah derisi ürünlerimizle kombinleyip kullanabilirsiniz.
 
Kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur. Cihazınızı sararak çizilmesini engeller. Kılıfın iç kısmı deri ile kaplanmış ve cihazınızın çizilmesinin önüne geçilmiştir.Bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır.

Lüks ürün  timsah derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi. 
 
Bakır metal logolu ve siyah kenar boyamalıdır.
 
İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
05.07.2022 - 07.07.2022
Not
:
Kampanya

Uyarı

Tüm Serap Aktuğ Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Ürünlerimiz farklı derilerden çalışıldığı için her derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direkt nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Ürününüzü kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir. Deri yaşayan bir materyal olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda kullanmaya özen gösteriniz. Yanlış kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktuğ Leather Goods sorumlu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.