- S7 KARTLIK

S7 EGZOTİK DİKEY KARTLIK PEMBE ALACALI PİTON

Ürün Kodu : T707
590,00 TL
Kişiselleştir Kişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri
Özel egzotik koleksiyon %100 el boyaması piton derisi dikey kartlık 

Klasik detaylara sahip kartlık timsah derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi.Orta göz içi kuzu derisi, 5  kart gözlü, bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır.

 10.8/7.3 cm

 Kişiselleştirme için ek formu ayrıca doldurabilirsiniz. Kartlıklar için ÖN secerseniz logolu yüzeye, ARKA secerseniz kartlığın arkasına harfbaskı yapılacaktır. Max 3 karakter basıyoruz, tek font büyük karakter bakır renk basılabiliyor. Harf aralarında nokta isterseniz lütfen sipariş not kısmında belirtiniz. Yapılan baskı yaldız baskı olduğu için çok fazla terli ıslak elle ve sürtünmeye maruz kalmamalıdır, baskıda yıpranma olabilir.

Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Özel koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı doğal dokularda  exotic derilerden (piton, timsah, lizard, devekuşu)  üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Her modelin her detayı en ince işçilikle düşünülüp üst düzey kalite hedeflenmiştir

 

Egzotik ürünler farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

 

Exotic deriler özel doğal yapılarından dolayı oluşan eşit olmayan desen görünümü bu derileri özel kılan en önemli detaydır. Bu sebepten dolayı tüm ürünler birbirinden farklı ve özeldir bu farklı yapılarını korumak için özellikle piton derilerini desen akış yönünde kullanmak gerekmektedir. Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

 

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goods sorumlu değildir…

İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 08.02.2023
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.