S9 ZARF CÜZDAN PUDRA TOGO

Ürün Kodu : T1231
850,00 tl
KİŞİSELLEŞTİR Kişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri
Togo %100 dana derisi mıknatıslı kapaklı zarf cüzdan

Özel işlentili dana derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi. 

2 para gözü ve 6 kart göze sahip kibar detaylı bu cüzdan 

Bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır. 

18.5/11.5 cm 

Kişiselleştirme için ek formu ayrıca doldurabilirsiniz. Bu cuzdan için  iç seçmelisiniz kapak altına  harf baskı yapılıyor arka veya ön seçimlerde baskılar cok net olmayabilir.

 Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. 

Ürünlerimiz  farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Özellikle nubuk deriler çok hassas oldukları temiz ve itinalı kullanım isterler, kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goods sorumlu değildir…

İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
22.09.2023 - 24.09.2023
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.