S4 EGZOTİK FONKSİYONEL KAPAKLI KARTLIK KIRMIZI ALACALI PİTON

Ürün Kodu : T575
354,00 TL
Kişiselleştir +20 TLKişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri
 
Özel egzotik koleksiyon%100 piton derisi  fonksiyonel kapaklı  kartlık ve çanta modeli

Lüks koleksiyon piton derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi.Orta göz içi kuzu derisi, 5 kart göz, 1 geniş gözlü, bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır. Çıt çıtlı açma kapamalı zincir sapıyla mini çanta olarak kullanabilirisniz.
 
10.5/7 cm

Kişiselleştirme için ek formu ayrıca doldurabilirsiniz. Kapaklı kartlıklarda içe harf baskı yapıyoruz. İÇ seçebilirsiniz. Max 3 karakter basıyoruz, tek font büyük karakter bakır renk basılabiliyor. Harf aralarında nokta isterseniz lütfen sipariş not kısmında belirtiniz. Yapılan baskı yaldız baskı olduğu için çok fazla terli ıslak elle ve sürtünmeye maruz kalmamalıdır, baskıda yıpranma olabilir.


İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
20.10.2021 - 22.10.2021
Not
:
Kampanya

Uyarı

Tüm Serap Aktuğ Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Ürünlerimiz farklı derilerden çalışıldığı için her derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direkt nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Ürününüzü kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir. Deri yaşayan bir materyal olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda kullanmaya özen gösteriniz. Yanlış kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktuğ Leather Goods sorumlu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.