S9 ZARF CÜZDAN PEMBE ALACALI PİTON

Ürün Kodu : T583
1.062,00 TL
Kişiselleştir Kişiselleştirmeyi İptal Et
Ürün Özellikleri
Özel egzotik koleksiyon %100 piton derisi mıknatıslı kapaklı zarf cüzdan

Lüks ürün piton derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi. 
2 para gözü ve 6 kart göze sahip kibar detaylı bu cüzdan
 
Bakır metal logolu ve siyah kenar boyamalıdır.
 
18.5/11.5 cm
 
Kişiselleştirme için ek formu ayrıca doldurabilirsiniz. Kapaklı cüzdan modeller için ÖN  veya İÇ (kapak içine basılır)seçebilirsini. Max 3 karakter basıyoruz, tek font büyük karakter bakır renk basılabiliyor. Harf aralarında nokta isterseniz lütfen sipariş not kısmında belirtiniz. Yapılan baskı yaldız baskı olduğu için çok fazla terli ıslak elle ve sürtünmeye maruz kalmamalıdır, baskıda yıpranma olabilir.
 
 

Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Özel koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı doğal dokularda  exotic derilerden (piton, timsah, lizard, devekuşu)  üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Her modelin her detayı en ince işçilikle düşünülüp üst düzey kalite hedeflenmiştir

 

Egzotik ürünler farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

 

Exotic deriler özel doğal yapılarından dolayı oluşan eşit olmayan desen görünümü bu derileri özel kılan en önemli detaydır. Bu sebepten dolayı tüm ürünler birbirinden farklı ve özeldir bu farklı yapılarını korumak için özellikle piton derilerini desen akış yönünde kullanmak gerekmektedir. Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

 

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goods sorumlu değildir…

İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 08.02.2023
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.