Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/serapakt/public_html/system/controller/PageV5/PageV5.php on line 935
Telefon Bilek Askı Beyaz Taşlı
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Telefon Bilek Askı Beyaz Taşlı

300,00 TL
360,00 TL
%0
İndirim
Telefon Bilek Askı Beyaz Taşlı
300,00 TL
360,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  Telefon askılarımız ile artık eller daha özgür!

  Zirkon taşlı bilek askı ile telefonunuz çok daha şık. Fonksiyonel, kullanımı kolaydır ve çoğu telefon kılıfına takılabilir, eklenti parçasıyla beraber satılmaktadır. Flex kılıflarımız ile uyumludur.

  360 derece dönebilen kararmaz metal kanca ile eklenti parçasının metaline kolaylıkla takılabilir.

  Rahat kullanım için dönebilen yuvarlak karabina ile kayışınçok işlevli kullanımı için eşyalara istediğiniz yönde asabilirsiniz.

   

   
  Boy: 21 cm
   
  Lütfen ek parçanın/zincirin, talimatlarımıza uygun şekilde telefonkılıfına takılması gerektiğini unutmayın. Aksi halde SERAP AKTUG LEATHER GOODS, ürünün veya telefonunuzun hasar görmesinden veya çalışmamasından, taşların dökülmesinden  sorumlu değildir.
   
  Bu websitesinde yer alan ürün açıklamaları yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır.Kişisel eylemler nedeniyle teknolojiye gelebilecek zararlardan dolayı herhangibir sorumluluk kabul etmiyoruz.

  Sert kimyasallardan kaçının: Ürünün çevresinde veya üzerindesert kimyasallar kullanmayın. Parfüm, saç spreyi,krem,dezenfektan ve deodorantla doğrudan temas,telefon kayışınıza zarar verebilir.

  Yalnızca yetişkinlerin kullanımı içindir: Bebeklerden veçocuklardan uzak tutun

   Dikkatli kullanın: Kayışı takarken gözünüz daima telefonunuzüzerinde olsun. Aşırı ve yüksek etkili/temaslı sporlar sırasında kullanmaktankaçının. Güvenlik açısından şarj etmeden önce askıyı çıkarmanızı öneririz.

   

   Kullanmadan önce kontrol edin: Kullanmadan önce kancanın Halkasının sıkıca kapatıldığını kontrol edin.

   

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.