S19 MET BAG EGZOTİK SARI ALACALI PİTON

Ürün Kodu : T565
1.200,00 TL
Ürün Özellikleri
Özel egzotik koleksiyon%100 piton derisi  fermuarlı fonksiyonel mini çanta
Kancalı askısı çift kullanım sunmakla beraber, diğer piton deri ürünlerimizle kombinleyip kullanabilirsiniz.

Lüks ürün orjinal piton deriden elde İstanbul atölyemizde üretildi. 

Fermuarlı mini çantanın  1 telefon gözü, 2 yaprak para gözü, 6 kart  gözü, 1 uzun gözü, dış arka kısmında 1 gözü var. Bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır.

20/10 cm


Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Özel koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı doğal dokularda  exotic derilerden (piton, timsah, lizard, devekuşu)  üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir. Her modelin her detayı en ince işçilikle düşünülüp üst düzey kalite hedeflenmiştir

 

Egzotik ürünler farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

 

Exotic deriler özel doğal yapılarından dolayı oluşan eşit olmayan desen görünümü bu derileri özel kılan en önemli detaydır. Bu sebepten dolayı tüm ürünler birbirinden farklı ve özeldir bu farklı yapılarını korumak için özellikle piton derilerini desen akış yönünde kullanmak gerekmektedir. Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

 

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goods sorumlu değildir…


İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 08.02.2023
Not
:
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.