S19 MET BAG KIRMIZI LEOPAR BASKILI TÜYLÜ DERİ

Ürün Kodu : T562
1.000,00 TL
Ürün Özellikleri
Özel koleksiyon tüylü baskılı deri %100 dana derisi fermuarlı fonksiyonel mini çanta
Kancalı askısı çift kullanım sunmakla beraber, diğer tüylü deri ürünlerimizle kombinleyip kullanabilirsiniz.

Lüks ürün  tüylü deriden elde İstanbul atölyemizde üretildi. 

Fermuarlı mini çantanın  1 telefon gözü, 2 yaprak para gözü, 6 kart  gözü, 1 uzun gözü, dış arka kısmında 1 gözü var. Bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır.

20/10 cm

Tüylü derilerde harf baskı yapılmıyor.

Malzeme bakım:

Tüm Serap Aktug Leather Goods deri aksesuarları İstanbul atölyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Koleksiyonumuz yüksek kaliteli farklı dokularda çalışılmış dana derilerinden üst düzey kalite ve işçilikte tamamen elde üretilmektedir.

Ürünlerimiz  farklı derilerden çalışıldığı için, her modelin derinin kendine göre uygun değerlerde kullanılması gerekmektedir, lütfen direk nem, ter, su, yağmur, alkol, parfüm ve güneşten uzak tutunuz. Açık renk giysilerle koyu renk derileri temas ettirmeyiniz boyama yapabilir. Ürün üzerindeki düzensiz kırışıklık ve damarlar, derinin doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Özellikle nubuk deriler çok hassas oldukları temiz ve itinalı kullanım isterler, kuru tutmaya çalışınız, ıslatmamaya dikkat ediniz. Doğal açık renk derilerin kullanıldıkça renklerinde koyulaşma olabilir.

Deri yaşayan bir material olduğu için daha uzun ömürlü olması için lütfen uygun koşullarda ürünleri kullanmaya özen gösteriniz.

Yanlış Kullanımlardan kaynaklanan sorunlardan Serap Aktug Leather Goodssorumlu değildir…

 
İade & Teslimat
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 08.02.2023
Not
:
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.